Η ίδρυση ενός συλλόγου στην επαρχία μας θα είναι ένα σπουδαίο ξεκίνημα για την βοήθεια της επαρχίας μας αλλά και την ανάδειξη του σπουδαίου πολιτισμού των Βλάχων.
Για εκδήλωση ενδιαφέροντος – πληροφορίες: 698 3756139 (Βασίλης Τύμπας)
Η ίδρυση ενός συλλόγου στην επαρχία μας θα είναι ένα σπουδαίο ξεκίνημα για την βοήθεια της επαρχίας μας αλλά και την ανάδειξη του σπουδαίου πολιτισμού των Βλάχων.
Για εκδήλωση ενδιαφέροντος – πληροφορίες: 698 3756139 (Βασίλης Τύμπας)