Το Σάββατο 10 Αυγούστου ο Πολιτιστικός Σύλλογος Χαλικίου Ασπροποτάμου διοργανώνει στην Πλατεία του χωριού “Γιορτή Πίτας” με ορχήστρα τους: Δημήτρη Λεβέντη, Ξενοφών Τσούνη, Αλέκο Ντόκο.
Ώρα έναρξης 8:30 μ.μ.
Το Σάββατο 10 Αυγούστου ο Πολιτιστικός Σύλλογος Χαλικίου Ασπροποτάμου διοργανώνει στην Πλατεία του χωριού “Γιορτή Πίτας” με ορχήστρα τους: Δημήτρη Λεβέντη, Ξενοφών Τσούνη, Αλέκο Ντόκο.
Ώρα έναρξης 8:30 μ.μ.