Στο Κατωχώρι το Σάββατο (27/07) το βράδυ, παραμονή της εορτής της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στο κατάστημα – καφέ ψησταριά Ταξιάρχη Βασιλόπουλου θα γίνει πανηγύρι.
Την βραδιά θα συντροφεύσει η ορχήστρα του Κώστα Καρακώστα.
Στο Κατωχώρι το Σάββατο (27/07) το βράδυ, παραμονή της εορτής της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στο κατάστημα – καφέ ψησταριά Ταξιάρχη Βασιλόπουλου θα γίνει πανηγύρι.
Την βραδιά θα συντροφεύσει η ορχήστρα του Κώστα Καρακώστα.