Με μεγάλη χαρά η Κάβα Κωνσταντίνου, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας μας, με την μεγαλύτερη μικροζυθοποιία της Ελλάδας την “JOHNNIES BEER” για αποκλειστική διανομή για τους νομούς Λάρισας και Μαγνησίας,
![H μικροζυθοποιία “JOHNNIES BEER” στα Φάρσαλα!](https://www.ifarsala.gr/wp-content/uploads/2017/05/201705291534024399-e1496072204465.jpg)
Με μεγάλη χαρά η Κάβα Κωνσταντίνου, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας μας, με την μεγαλύτερη μικροζυθοποιία της Ελλάδας την “JOHNNIES BEER” για αποκλειστική διανομή για τους νομούς Λάρισας και Μαγνησίας,